Ostoja Grzybowo

Trochę o nas

Zapraszamy Państwa do cichej i spokojnej kaszubskiej wsi Grzybowo koło Kościerzyny, położonej w otulinie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego nad rzeką Trzebiocha, wypływającą z pobliskiego jeziora Żółnowo. Działka jest zagospodarowana zielenią, przylega bezpośrednio do lasu i leży w bliskim położeniu rzeki i jeziora.

Przygotowaliśmy dla Państwa domek z kuchnią (lodówka, płyta ceramiczna, kuchenka mikrofalowa, naczynia i sztućce), łazienką, salonem z telewizorem i kominkiem oraz dwiema sypialniami na piętrze, łącznie 7 miejsc sypialnych. Domek jest w pełni wyposażony w niezbędne meble, naczynia i pościel. Posiada dwa duże tarasy oraz altanę z meblami ogrodowymi. Domek znajduje się na ogrodzonej działce, na skraju wsi, w otoczeniu sosnowych lasów, z dala od miejskiego gwaru i smogu. Oferta wypoczynku idealna dla rodzin z dziećmi.

Na tej samej działce od sezonu 2019 udostępniony zostanie dla Państwa nowo wybudowany domek, przeznaczony również dla 7 osób. W domku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, płyta ceramiczna, kuchenka mikrofalowa, naczynia i sztućce), łazienka z prysznicem, salon z telewizorem i kominkiem oraz dwiema sypialniami na piętrze.

Do dyspozycji gości, bez dodatkowych opłat, zapewniamy altanę z meblami ogrodowymi oraz grillem przy każdym z domków, wspólny plac zabaw dla dzieci, trampolinę, zabawki i gry planszowe oraz łódkę dla amatorów wędkowania. Domki oraz ich bezpośrednie otoczenie są tak usytuowane na działce, aby wszystkim Gościom zapewnić prywatność oraz komfort wypoczynku.

Dodatkowo po wcześniejszym uzgodnieniu oferujemy możliwość korzystania z łóżeczka dla dziecka, krzesełka do karmienia oraz wózka dziecięcego. Możliwość pobytu zwierząt domowych bez dodatkowych opłat.

Telefon

+48 607176965

+48 607510396

Email

ostojagrzybowo@gmail.com

Lokalizacja

Grzybowo woj.pomorskie

54°04'50.4"N 17°54'00.1"E

54.080655, 17.900039

NAWIGUJ